Zakupowy szał

Coś mi się ubzdurało, że potrzebuję rękawiczek, w których na zimnie będę mógł smyrać czule ajfona po ekraniku. No bo wiecie – komunikacją jeździ się długo, autobusy się potrafią spóźniać, a ja na serio mam poczucie zmarnowanego czasu, jak po prostu słucham muzyki.

Szybki research na Twitterze potwierdził, że coś takiego istnieje, a że akurat mogłem przy okazji zapewnić dziecku trochę rozrywki to i je na zakupy zabrałem. Bo przy okazji i kino i hamburger z zabawką…. generalnie miało być świetnie.

Nie było. Znaczy nie to, żeby coś źle z potomstwem, po prostu rzeczywistość miała inne zdanie na temat dzisiejszego wieczoru. Alvina i Wiewiórek 3 w 2D i z dubbingiem po 16 już nie było (nie wiem, czy to w zasadzie źle, czy dobrze, bo bajkę tą musiał wymyślić ktoś, kto wyjątkowo nie lubił ludzi potocznie określanych jako rodzice), Burger King też dał ciała i figurek Wiewiórek też już oczywiście w happy mealach nie było. A co ciekawe, w ogóle nic dla dzieci w zestawach nie mieli. Jeżeli to ma odciągnąć dzieci od McDonalda, to gratuluję pomysłu. No ale, tak zupełnie na marginesie, Whooper z Nachosami jest pyszny. Nie ważne… Ważne, że dwie figurki ze Star Warsów wystarczyły do pokrycia strat moralnych

Rękawiczek takowych w Arkadii nigdzie nie ma. A wiadomo – Arkadia – mokry sen zakupocholików, galerianek i ludzi chcących mieć wszystko w jednym miejscu. Wszyscy sprzedawcy robili zdziwione oczy i odsyłali mnie do konkurencji, aż w końcu trafiłem na panią, która szeptem powiedziała, że podobno w Klifie…

No więc siedzę w Klifie, gdzie rękawiczki faktycznie były, ale się skończyły, bo jak się klienci dowiedzieli to paaaanie, w 2 dni zeszły”. A będą? Nie. Po co, przecież się już sprzedały.  Dziecko goni zbereźnym kierowcą ciężarówki cycatą blondynę (jest taka gra na ajfonie), a ja robię listę rzeczy, które bez problemu kupiłbym w Arkadii, a nie mam na to szans w Klifie.

FLAIRS – TRUCKERS DELIGHT from 3rd Side Records on Vimeo.

No ale przynajmniej mam ten dziwny komin na szyję od National Geografic. Więc może i ręce będą mi odpadały, ale szyja nie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s