Powiew nowości

20120522-151947.jpg

Jadę metrem, zmęczony i podchorowany po podróży. Patrzę i nie dowierzam. Reklama albumu w cyfrowej dystrybucji i tylko na iTunes. No po prostu bomba. I nie dlatego, że Apple – dla mnie to taki powiew normalności. Warto promować cyfrowe wydania.

O samym iTunes dyskutować mi się nie chce. Wiem, że na maku działa dobrze, wiem, że na Windowsie potrafi nieźle wkurzyć. Na szczęście używam iTMS na Mac OS X, a konto mam założone na USA lata temu i to wszystko działa. Kluczem zapewne jest bezbolesna współpraca z rozmaitymi iPodami i iPhone’ami. SOA #1 (standardowa odpowiedź admina) – u mnie działa.

I lubię tę integrację usług i gadżetów. Zapewne to samo powiedzą użytkownicy Samsungów, HP, czy innych urządzeń, które umieją ze sobą współpracować bez większych kombinacji ze strony użytkownika. Ot, po wysyłam zdjęcie z komórki na drukarkę, steruje telewizorem za pomocą smartfona, słuchać muzyki z mp3 playera na dużych głośnikach. Dla mnie powoli robi się to ważniejsze od parametrów technicznych.

No i tak mniej więcej tak zaczęła się moja przygoda z Apple. Od jednego niewinnego iPoda Nano. A potem poszło już szybko.

Pa, idę chorować.

3 thoughts on “Powiew nowości

    • Och, nawet nie wiesz, jak bardzo czekam na takie rozwiązania. Nawet namawiałem kiedyś jednego polskiego wydawce na nie Zresztą, czas to napisać w notce. Dość tego chorowania, czas popisać na blogaska.

  1. Ja po cichu liczę że MS wraz z premierą W8 rozszerzy portfolio swoich usług w Polsce, w tym Zune (lub jakkolwiek będzie się to teraz nazywać). W8 na pewno kupię, na pewno tez kupię tablet lub hybrydowego ultrabooka z tym systemem. Do tego uwielbiam WP7 i stale używam ich usług jak Live, Skydrive, Hotmail. Mieć możliwość zakupu legalnej muzyki bez ograniczeń jest dla mnie bardzo miłe. Obecnie korzystam z Deezer, ale trochę brak mi możliwości pobrania muzyki do pliku bez dodatkowych kosztów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s