Jakie pierwsze osiągnięcie, taki cały rok

Czas na coroczną zabawę Cubitussa, która zaczęła się na forum Polygamii parę lat temu, ale jak widzę przestała być kontynuowana. W skrócie – wpisujemy, jakie zdobyliśmy pierwsze osiągnięcie w tym roku i patrzymy/spekulujemy, co z tego wyjdzie. U mnie to „Białka ich oczu” z Assassins Creed 3. I w sumie cholera wie, o co może chodzić? Ktoś ma jakieś pomysły? Żałuję też, że nie zapisałem nigdzie co mi wyszło w 2012, bo z chęcią zobaczyłbym jakie to miało przełożenie na ten rok.

Wiadomo, to tylko zabawa i zawsze da się znaleźć jakieś połączenie. Jak człowiek wystarczająco poszuka, to mu się ze wszystko sensownie poukłada (personal note – czas chyba znowu sobie odświeżyć Wahadło Focaulta).

PS A tak przy okazji AC3 to świetna gra – dlaczego, to może kiedy indziej, ale gra mi się bardzo dobrze.

10 thoughts on “Jakie pierwsze osiągnięcie, taki cały rok

 1. „Czas na coroczną zabawę Cubitussa, która zaczęła się na forum Polygamii parę lat temu, ale jak widzę przestała być kontynuowana.” – Oj, słabo szukasz. Na forum co roku pojawia się taka zabawa, po prostu wątki są inaczej zatytułowane (Google + „forum polygamia pierwsze osiągnięcie”) ;)

  • A wiesz, że ostatnio jakoś przejrzałem sobie stare forum i faktycznie mnie zdziwiło, że dyskusji o samej Polygamii tam zamarły a nowe się nie pojawiają.

   Z drugiej strony to forum jest ciekawe, bo to jeden z rzadkich przypadków, aż taki opozycji do tego, co się dzieje na serwisie. Syndrom oblężonej twierdzy, brak kontaktu i słuchania argumentów drugiej strony. Oczywiście generalizuję, bo jest tam mnóstwo mądrych i fajnych osób, ale czasami jak czytam tam wątki o reklamach, silnikach strony czy w ogóle rzeczach, na które redakcja nie ma, bądź ma minimalny wpływ, to się dziwiłem.

   Zrobiliśmy błąd, że nie powstało jedno forum, choć patrząc na to Agorowe, to w sumie byliśmy bez wyjścia.

   PS no ale w przyszłym roku to się na P może zmieni

 2. Pingback: Jakie pierwsze trofeum, taki cały rok | Zniekształcenie poznawcze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s